SIM - Stowarzyszenie Interim Manages

Stowarzyszenie Interim Managers SIM wdraża idee interim managementu. SIM realizuje projekty z zakresu rekrutacji bezpośredniej oraz diagnozy i rozwoju kompetencji pracowników.

OVERVIEW

This domain stowarzyszenieim.org currently has an average traffic classification of zero (the smaller the superior). We have sifted twenty pages within the site stowarzyszenieim.org and found fifty-four websites linking to stowarzyszenieim.org. There are two contacts and directions for stowarzyszenieim.org to help you correspond with them. There are two mass networking accounts enjoyed by this website. This domain stowarzyszenieim.org has been on the internet for seven hundred and ninety-three weeks, fourteen days, twenty-two hours, and forty-six minutes.
Locations
Online Since
Apr 2009

STOWARZYSZENIEIM.ORG RANKINGS

This domain stowarzyszenieim.org has seen alternating amounts of traffic until the end of the year.
Traffic for stowarzyszenieim.org

Traffic ranking (by month) for stowarzyszenieim.org

Traffic ranking by day of the week for stowarzyszenieim.org

STOWARZYSZENIEIM.ORG HISTORY

This domain stowarzyszenieim.org was created on April 20, 2009. As of today, it is seven hundred and ninety-three weeks, fourteen days, twenty-two hours, and forty-six minutes young.
REGISTERED
April

MATURITY

YEARS
MONTHS
DAYS

Dyrektor Finansowy Roku - Konkurs i Kongres

NIEWAŻNE CZY ZARZĄDZASZ FINANSAMI MAŁEJ FIRMY CZY DUŻEGO PRZEDSIĘBIORSTWA - POKAŻ SWOJE DOKONANIA W 2017 ROKU I ZDOBĄDŹ TYTUŁ DYREKTORA FINANSOWEGO ROKU! Od trzynastu lat osoby zarządzające finansami przedsiębiorstw w Polsce mają możliwość rywalizacji o prestiżowy tytuł Dyrektor Finansowy Roku. Celem inicjatywy jest wyróżnienie i promowanie managerów, których cechuje profesjonalizm, etyka i skuteczność w działaniu. Kapituła nagrodzi osoby, które będąc biznesowymi wizjonerami budują wartość firmy.

Job offers, employee and employer profiles - GoldenLine.pl

Register with your Facebook account. I accept terms and conditions. I consent to the processing of my personal data by GoldenLine Sp. You have an account? If you have forgotten your password, enter the e-mail address you currently use in GoldenLine. You will be emailed password reset instructions. Find a job that you love! Create an account on GoldenLine. You have an account? .

Inwenta - Interim Management, rekrutacja pracowników, audyt, outplacement, executive search, doradztwo personalne, asssessment centre

Wirtuozi biznesu - skuteczność i precyzja w osiąganiu celów. Rekrutacja na stanowiska menedżerskie i specjalistyczne. Programy szkoleniowe szyte na miarę.

Konferencja LatoHR - wakacyjne spotkanie branży HR

Wydarzenie dla kadry zarządzającej, zajmującej się problematyką HR. Zwinna organizacja jak budować zwinny HR? 05 lipca 2017 r. Przewiń w dół po więcej szczegółów. OTTO Work Force Polska Sp. O dobre samopoczucie uczestników wydarzenia zadba. Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Włącz javascript, aby zobaczyć adres e-mail.

WHAT DOES STOWARZYSZENIEIM.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of stowarzyszenieim.org Mobile Screenshot of stowarzyszenieim.org Tablet Screenshot of stowarzyszenieim.org

INWENTA Sp. z o.o.

Beata Bukowska

Koszykowa 69 / 3

Warszawa, 00-667

home.pl

Administracja Sieci home.pl

plac Rodla 9

Szczecin, 70-419

STOWARZYSZENIEIM.ORG HOST

I detected that a single root page on stowarzyszenieim.org took two thousand nine hundred and fifty-three milliseconds to stream. Our crawlers could not detect a SSL certificate, so therefore our crawlers consider stowarzyszenieim.org not secure.
62.129.213.204

NAME SERVERS

dns.home.pl
dns2.home.pl
dns3.home.pl

I observed that this website is using the IdeaWebServer/v0.80 os.

SIM - Stowarzyszenie Interim Manages

DESCRIPTION

CONTENT

This domain stowarzyszenieim.org states the following, "Czym jest Interim Management? Kim jest Interim Manager? Raporty z badań rynku." Our analyzers analyzed that the website also stated " Książka Menedżer do zadań specjalnych." The Website also stated " Interim Manager pozwala firmie w szybki. Jesteś otwarty na nowe wyzwania, szukasz projektu IM, który mógłbyś zrealizować? XV Forum Edukacyjne dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw." The website's header had rekrutacja pracowników as the most important search term. It was followed by rekrutacja, doradztwo personalne, and outplacement which isn't as highly ranked as rekrutacja pracowników. The next words they used was assessment centre. development centre was also included but might not be understood by web engines.

VIEW OTHER WEBSITES

koniczynka Strona główna

Hostel - Całodobowy Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny.

Korczak Stowarzyszenie na rzecz Dzieci i Młodzieży

Stowarzyszenie na rzecz Dzieci i Młodzieży. OFF Festival i Stowarzyszenie na rzecz dzieci i młodzieży KORCZAK rekomenduje kanapy na Nikiszowcu. Restauracja SiTG na Nikiszowcu przy ul Krawczyka. Muzeum Historii Katowic a właściwie Dział Etnologii Miasta na Nikiszowcu przy ul Rymarskiej.

Polskie Stowarzyszenie Kosmetologii i Medycyny Estetycznej

Patronat Naukowy Konferencji Lekarzy Estetycznych 20-21. Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na. Konferencje poświęconą powikłaniom w medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej. Konferencja odbędzie się 20-21 kwietnia 2013 roku, w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie. Spotkanie połączy kilkaset osób, będą to lekarze i kosmetolodzy. Mamy do zaoferowania ciekawe wykłady o wysokim poziomie merytorycznym.

Stowarzyszenie Kropla Kropla drąży kamień nie siłą lecz ciągłym spadaniem

Kropla drąży kamień nie siłą lecz ciągłym spadaniem. Kolejna akcja rekrutacji honorowych dawców szpiku. Akcja odbędzie się w piątek 20 marca 2015 r. Kliknij, aby pobrać zaproszenie. Kolejna akcja rekrutacji honorowych dawców szpiku. XII Akcja Charytatywna Tarnowska Kropla.